Aleje Diamentowe usytuowane są w spokojnej części Namysłowa. Aktualnie w budowie są 3 domy o powierzchni całkowitej ~ 105m2. Elementem wyróżniającym inwestycje jest atrakcyjny układ pomieszczeń, który daje szerokie możliwości personalizacji. Starannie zaprojektowane domy, posiadają 5 pokoi i 2 łazienki przez co nadają się dla par i rodzin, a przestronny ogród pozwoli nam w ciepłe dni cieszyć się miło spędzonym czasem przy grilu z rodziną i przyjaciółmi. Każdy z domów oprócz własnych ogrodów, posiada wykończony kostką podjazd, dojście do domu, miejsca postojowe i garaż przy budynku.

Przestronny, pięknie przeszklony salon z aneksem kuchennym (możliwość powiększenia do prawie 42m2 ! ), w którym znajdują się duże, otwierane okna tarasowe, stanowiące naturalne połączenie salonu z ogrodem. Z pomieszczenia tego możliwe jest wyjście na taras, który będzie powiększał powierzchnie salonu, a także latem dawał możliwość relaksu w ogrodzie. Takie rozwiązanie zachęca i pozwala jego mieszkańcom na wspólne spędzanie wolnego czasu, relaks w ogrodzie, kąpiele w basenie, czy grillowanie z szybkim dostępem do lodówki.

Elewacje zewnętrzne domów wykończone zostaną w diamentowej bieli, co nada im niezwykle eleganckiego charakteru, kontrastować będą z oknami w kolorze antracytowym i malowaniem w odcieniach szarości. Charakter budynku nawiązywać będzie do całej inwestycji Aleje Diamentowe, w której każdy dom stanowi unikatowy diament.

Domy posiadać będą centralne ogrzewanie, piec gazowy dwufunkcyjny o zamkniętej komorze spalania, najnowszej generacji piec kondensacyjny. Kotły kondensacyjne pracują z wyższą sprawnością od tradycyjnych, czyli lepiej wykorzystują paliwo zapewniając niższe koszty ogrzewania. Osiągają sprawność do 109%, podczas gdy tradycyjne tylko do 90%.

W całym domu zamontowane zostanie ogrzewanie podłogowe (w cenie!) z możliwością regulacji temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Dzięki temu możemy dowolnie zaaranżować całą powierzchnię domu i nie tracimy miejsca na grzejniki ścienne.

Kupujący ma gwarancje bezpieczeństwa transakcji, inwestycja nie jest kredytowana, domy budowane są ze środków Inwestora, a kupujący rozlicza się dopiero po oddaniu nieruchomości do użytkowania po podpisaniu aktu notarialnego przenoszącego własność domu na kupującego.

 

  • POWIERZCHNIA
   CAŁKOWITA106 m2
  • POWIERZCHNIA
   DZIAŁKI400 m2
  • WARTOŚCI PRZYBLIŻONE

 

Nowoczesna bryła, zaprojektowane detale i niezwykle funkcjonalnie wnętrze to tylko kilka argumentów, aby wybrać właśnie ten dom, na TWÓJ DOM. Idealny dla rodzin, ceniących komfort i przestrzeń.

TWÓJ DOM, NASZA PASJA

 

    DOMY ZOSTANĄ PRZEKAZANE W PODWYŻSZONYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM

      SZCZEGÓŁY WYKOŃCZENIA BUDYNKU

DUŻY OGRÓD

MIEJSCA POSTOJOWE PRZED BUDYNKIEM

DUŻE OKNA W KOLORZE ANTRACYT

ROLETY Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM – GRATIS W CAŁYM DOMU

2 ŁAZIENKI

PRZESUWNE OKNO PATIO W SALONIE (OPCJA)

OGRZEWANIE PODŁOGOWE – GRATIS W CAŁYM DOMU

 

                                         ZOBACZ TWÓJ NOWY DOM JUŻ DZIŚ

                    WIZUALIZACJE DOMÓW

Rzuty budynku:

 

                     POWIERZCHNIA DOMU

– hol ( 2,48m²) ,

– biuro lub sypialnia dla gości ( 7,56m²),

– toaleta ( 2,02 m²),

– duży salon (33,84m2 lub 41,65m2 po połączeniu z gabinetem )

– 3 sypialnie (15m²; 11m²; 6,3m²),

– korytarz ( 3,5m²)

– duża łazienka z wanną i prysznicem ( 7,5m²)